Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Našli jsme semeniště internetových slintalů! Inna jich má na Facebooku plnou stáj a pěstuje si další

Inna Puhajková založila kariéru na sebeprezentaci.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Modelka, moderátorka a Jágrova bejvalka Inna Puhajková (28) poslala svým fanouškům fotku z Thajska. To byl signál, aby se někteří chlapci absolutně přestali kontrolovat a začali Innušce sdělovat návrhy na romantickou večeři a nebo divokou masáž.

Pokud jste si někdy položili otázku, odkud se pořád berou všichni ti internetoví honiči a slintalové, tak pro vás máme odpověď. Jejich základnou je facebookový profil Inny Puhajkové.

Sporťačka z Novy ráda prezentuje své tělo a snaží se s fanoušky komunikovat. Inna pochopila, že sebeprezentace je základním pilířem mediálního úspěchu.

Na Facebook tak dává nějaké fotky téměř každý den. S fanoušky se například radí, zda má správný lak na nehtech, jestli jí sedí šatečky nebo zda jí nepadá ramínko.

Chlapci od 18 do 70 let nabyli dojmu, že Innuška je jejich dobrá kámoška a že jednou přijde den a ona jim podlehne při svíčkách.

Pravé slintací orgie na Puhajkovic zdi propuknou, když Jágrova ex hodí na Facebook fotku v plavkách.

Pak se zde najdou doslova stovky borečků, kteří radí Innušce, který kousek plavek by šel ještě sundat, nabádají ji, aby si stáhla tanga trošku více pod kostrč, a nebo jí posílají rovnou svá telefonní čísla.

Innuška je prostě slaďoučká a zřejmě to tak cítí i partnerky těchto slintálků, jež v nejednom případě na nás koukají z profilových fotek loudilů.

Inno, děláš to dobře a dělej to dál! Chlapci ze sebe vymačkají při sledování tvých bikin všechnu tu testosteronovou energii a neotravují pak normální holky na ulici.

A my všichni ostatní přemýšlíme, zda se smát a nebo z těch chlapců zvracet.

Související články

Další články