Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Našli jsme největšího OHMATÁVAČE českého šoubyznysu! Ohmatal tento strejda i vás?

Zdroj: profimedia
+ Dalších 11 fotografií
Pokud jste žili v tom, že slavné ženy českého showbyznysu jsou absolutně nedotknutelné, tak jste na omylu. Marian Vojtko si sáhl na víc slavných žen než sám mistr Karel Gott!

Lamač vesnických srdcí a muzikálová superstar Marian Vojtko (43) je tímto prohlášen za nejšikovnějšího ohmatávače žen všech dob! Tento na první pohled nenápadný starý mládenec se nezdá, ale je to velký svůdník a milovník žen. Své o tom ví například tanečnice z divadla Goja Music Hall.

Fotografové ho snad milionkrát přistihli při činu! Je jedno, jestli je to Thálií oceněná Kateřina Brožová (49), prezidentka nadace Kapka Naděje Vendula Svobodová Pizingerová, zpěvačka Victoria nebo kolegyně Kamila Nývltová (27). Marian má zkrátka zelenou snad u každé ženy českého showbyznysu. I Monika Absolonová (40), která působila vždy nedostupně, Marianovi neodolala a nechala na sebe sáhnout jeho mocnou rukou šmátralkou. A co potom fanynky!

Je to snad jeho hlubokým sexy hlasem, nebo omamným parfémem, který s oblibou používá?

„Miluju ženy a jejich přítomnost. Jsem jejich doživotní obdivovatel a nebudu se tím tajit!“ prozradil nám Marian osobně!

Máte snad i vy nějakou zkušenost s tímto charismatickým zpěvákem? Pokud ano, neváhejte a napište nám do redakce svůj sexy příběh Rozhodně jich nebude málo a stojí za to se s nimi podělit!

Související články

Další články