Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Našli jsme NEJKRÁSNĚJŠÍ PŘÍRODNÍ ŇADRA světového šoubyznysu: Všem je vystavila modelka Emily Ratajkowski!

Ta teda jsou.
+ Dalších 30 fotografií
Nikdy nebyla žádnou stydlivkou, ovšem takhle krásný pohled na svá ňadra nedává každý den. Modelka Emily Ratajkowski se má rozhodně čím chlubit, ještě k tomu když má svoji výbavičku vytvořenou přírodou.

Pánové, přidržte se něčeho, tohle vám způsobí šok. Emily Ratajkowski (25) totiž vystavila svoje krásná přírodní prsa na odiv. Žádné skrývání nebo hluboký výstřih, jednoduše „dobrý den, prsa ven“.

Americká modelka a herečka si momentálně užívá sluníčka v Mexiku a na pláži se rozhodla relaxovat bez horní části plavek. Navíc ji v tom napodobila její kamarádka a pohled na ně je skutečně božský.

Můžeme se tak kochat pohledem na jedny z nejkrásnějších přírodních prsou ve světovém šoubyznysu. To je rozhodně velmi příjemná změna než sledovat všechny ty nafouklé silikonové implantáty.

No uvidíme, co ukáže Emily příště. Sociální sítě pravidelně zaplavuje hodně odhalenými fotografiemi a obecně plní obálky předních pánských časopisů. Tahle kočka na hlavní stránce je totiž zárukou úspěchu!

Mohlo by vás zajímat

Další články