Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Našli jsme člověka, který má větší nos než Jan Kraus: Je to Česká Miss Bezděková

Česká Miss Andrea Bezděková je docela milá holka. Není to žádná krasavice, ale v soutěži, která je na tom rok od roku hůře a hůře, se dokázala prosadit. Dokonce vyhrála i s obřím křivým nosem. Co bude příště? Zvolí za Českou Miss třeba slona z Pražské zoologické zahrady?

Že Andrea Bezděková je takový lepší průměr, ví každý, kdo má oči. Kdejaká babka v tržnici řeší, co musela tahle holka udělat, aby se stala Českou Miss.

Našli jsme ale minimálně jednoho člověka, který má obrovskou radost, že nejkrásnější dívkou je slečna s obřím nosem. Tím človíčkem je Honza Kraus.

Populární moderátor často fňuká, že mu příroda do vínku nadělila obří rypák. Ale dnes už může být Kraus v klidu. Možná že když bude chtít, tak vyhraje příští ročník.

Líbil by se vám Jan Kraus jako Česká Miss 2017? A nebo Nikol Štíbrová, která si tuto roli už vyzkoušela – video najdete ZDE.

Související články

Další články