Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Našli jsme Babišovu bipolární dceru! Tato žena chtěla koně, a tak vymyslela Čapí hnízdo

Zdroj: Instagram, Zlatá včela
+ Dalších 7 fotografií
Unikátní fotky
Premiér Andrej Babiš (64) veřejnosti sdělil, že jeho projekt Čapí hnízdo vymyslela jeho dcera Adriana Bobeková (39). Prý má ráda koně a tak si založila farmu. Babiš o své dceři tvrdí, že má už 16 let bipolární poruchu. Našli jsme fotky, na kterých Adriana Bobeková působí mile a sebevědomě.

Andrej Babiš (64) je vyšetřován kvůli padesátimilionové dotaci na Čapí hnízdo V rozhovoru pro TV Nova Babiš uvedl, že jeho dcera má ráda koně a také trpí bipolární poruchou. Protože má ráda zvířata, tak si založila farmu Čapí hnízdo. Alespoň tak celou kauzu Babiš vysvětluje. "Moje starší dcera, která má ráda koně a měla přítelkyni, která také měla koně, přišla s tím projektem a následně se rodina dohodla, že to bude rodinná firma," uvedl Babiš.

Babišova dcera si kromě Čapího hnízda pořídila dům v pražských Kunraticích a také vilu za 35 milionů korun. Celou částku složila předem, u notáře spjatého s Agrofertem. Alespoň to tvrdí novináři z portálu Hlidacipes.org

Policie Babišovu dceru podezírá, že účelově kryla skutečného vlastníka farmy Čapí hnízdo. Zatímco Bobeková získala dvě vily, Babišův švagr Martin Herodes se soustředil na pozemky. V letech 2008, 2009 a 2012 skoupil podle informací HlídacíPes.org přes 300 parcel zemědělských pozemků rozkládajících se na 38 katastrálních územích. Ve většině případů Herodes nakupoval pozemky přímo od státu – Pozemkového fondu.

Pojďme se ale vrátit k Adrianě Bobekové. Ta se například objevila na otcově svatbě, když si bral Moniku Babišovou (44). Veselka se konala právě na Čapím hnízdě. Babiš tvrdí, že objekt je určený pro veřejnost, ale když se tam konala svatba, tak byl objekt pro veřejnost uzavřený. Adrianě to na svatbě velmi slušelo. Chovala se ke všem moc hezky.

Těsně před svým vstupem do Čapího hnízda se Adriana provdala. V roce 2007 si vzala Martina Bobeka z Bratislavy. Ten to podle deníku Blesk v Agrofertu dotáhl na vedoucího obchodní divize pro zemědělské komodity v Agrofertu. Blesk také píše, že Adriana a její Martin spolu mají dvě dcery.

Související články

Další články