Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Našli jsme ANIČKU DAJDOU: SuperStar jí zničila život, maminka promluvila! VIDEO

+ Další 2 fotografie
Její příběh byl možná zprvu úsměvný, dnes je ale spíše velmi smutný! Vzpomínáte si na první sérii pěvecké show SuperStar, v němž se objevila i královna Hvězdné pěchoty Anna "Dajdou" Gleisnerová (32)? Redakce eXtra.cz vypátrala ji i její maminku, která promluvila na kameru. Aniččin osud je velmi krutý, účast v soutěži jí zničila život a dodnes trpí psychickými problémy!

Když se Anička objevila na televizní obrazovce, byl to pro mnohé absolutní šok Sebevědomá dívenka si před porotou soutěže vyzkoušela, jak jí jde zpívání. A byl to pořádný trapas. Její popularita šla však paradoxně strmě nahoru...

V únoru 2004 získala neuvěřitelných 112 645 hlasů na internetu, když se rozhodovalo o tom, koho lidé vyberou do Hvězdné pěchoty... A v polovině června 2004 vyhrála post generála Hvězdné Pěchoty, když získala 27 744 hlasů! Mezitím nafotila reklamu na alkohol a nenatočila žádnou desku.

Jenže i sranda má své hranice. Maminka Aničky poskytla pohled z druhé strany. Anička se stala obětí posměšných narážek lidí ve městě, kde žije, 10 let prý nemohla zavadit o práci, byla terčem urážek. "Lidi si na ni ukazují. Do SuperStar by už určitě nešla. Zničilo jí to život. Dokonce musela navštěvovat psychologa," prozradila matka Aničky, která na obrazovce působila sebevědomě, posměch druhých jí ho ale vzal.

Anička nechtěla promluvit ani na kameru, proto se za ní rozhovoru chopila maminka. "Anička nemá přítele. Hodně jí ta soutěž ublížila v mnoha směrech," mínila Annina maminka, která z toho, čím si její milovaná dcera musela projít, byla viditelně zoufalá.

Nešťastná dívka na konkurzech zazpívala dvě písničky od své oblíbené anglické zpěvačky Dido. Šlo o skladby "Here With Me" a "Thank You". Jejím osobitým, nenapodobitelným hlasem a výslovností bylo pro celý český národ jisté, že se zrodila nová zpěvačka - bohužel bez talentu.

Na novou řadu SuperStar se můžete těšit od 24. února.

Související články

Další články