Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Našli ji svázanou ostnatým drátem: Zbědovaná fenka pod mostem čekala na smrt!

Fenečka byla ve strašném stavu.
+ Dalších 6 fotografií
Případ nechutného týrání nebohého zvířete právě otřásá celým Slovenskem. K fence svázané ostnatým drátem byli zavoláni pracovníci útulku UVP Košice, kteří hrůzné záběry zveřejnili. Němá tvář pod mostem už de facto jen čekala na smrt, a to celé čtyři dny.

Jako pytel odpadků byla pohozena pod mostem v obci Sokoľany nebohá fenečka, která měla končetiny a čumák svázaný ostnatým drátem až do masa. Pracovníci košického útulku zveřejnili nepěkné záběry na svém oficiálním facebookovém profilu, kde píší následující:

„Dnes ráno jsme měli telefon, že pod mostem tam leží pejsek. Šli jsme tam. Čím blíže jsme přistupovali, tím více jsme viděli, co ještě nikdy předtím. Fenečka byla svázaná jako odpadky. Na její pohled plný bolesti nikdy nezapomeneme. Čekala na smrt,“ popisují první chvíle hrůzného zážitku.

„Tlapky a čumák měla převázané ostnatým drátem až do kostí. Vysílená a umučená čekala na svoji záchranu podle odhadu veterinářky tři až čtyři dny. K případu byla přivolaná i policie, ale bez důkazů nikdo potrestaný nebude. Blízko mostu je zastávka, ze které je pod něj vidět. To ji nikdo neviděl?“ táží se čtenářů.

„Víc už nemá smysl psát,“ dodávají. Fenečka je podle nich hospitalizovaná, ošetřená a napojená na infuze. Na začátku prý všechny chtěla kousat, ale později se uklidnila. Veterináři dělají, co mohou a všichni věří, že Elizabeth, jak byla pojmenována, najde brzy nový domov.

Elizabeth můžete pomoci i finančně. Podrobnosti se dozvíte na Facebooku útulku.

Mohlo by vás zajímat

Další články