Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Našli ho mrtvého v posteli: Učitele a otce tří dětí udeřil žák židlí do hlavy

Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
tragédie
Podle svých blízkých byl jednatřicetiletý Lee Sims obětavým a schopným učitelem, kterého žáci milovali. Učil ve škole pro děti se speciálními potřebami, kde se stal otřesný incident - jeden z jeho žáků ho praštil do hlavy židlí. Sims odešel domů jako by nic, v neděli ráno byl ale nalezen mrtvý ve své posteli. Je možné, že smrt způsobily následky rány, kterou mu autistické dítě uštědřilo.

Škola Ysgol Bryn Castell, kde k incidentu došlo, byla kvůli vyšetřování uzavřena. Podle informací serveru Daily Mail byl otec tří dětí a učitel Lee Sims jedním ze svých žáků udeřen židlí do hlavy. Po události se vrátil domů, jako by se nic nestalo, v neděli ráno byl ovšem nalezen mrtev.

Podle předběžné zprávy patologa Simsovo tělo nevykazovalo žádné známky zranění či útoku. Lidé se ale shodují, že k incidentu se žákem skutečně došlo. Je tedy otázkou, zda smrt učitele skutečně způsobily následky rány, či se mu přihodilo něco jiného.

Svými kolegy byl Sims popisován jako ochotný učitel, který si ze sebe uměl udělat legraci a jeho žáci ho měli rádi. Na tomto světě po sobě zanechal tři malé chlapce, kteří ještě nejsou ani školou povinní. Policie odmítá s ohledem na rodinu a probíhající vyšetřování sdělit další informace.

Související články

Další články