Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

NÁSLEDKY NOVOLUNÍ: Špatně se vám spalo a dráždí vás temná erotická energie

+ Další 4 fotografie
Novoluní
Dvě nejjasnější planety Venuše a Jupiter vévodí ranní obloze a v únoru je doplní ještě Saturn, který spatříme nízko nad jihovýchodním obzorem. Se všemi pohybujícími se planetami a velkou kosmickou energií investovanou do nových počátků je únor považován za vzrušující a osvěžující měsíc. Co provede Mars s Valentýnem? Pokud se vám špatně spí a máte erotické sny, může za to novoluní. To vrcholilo v noci z pondělí na úterý.

Venuše – paní lásky a planeta hojnosti a krásy – vstoupila do řádného, ​​rozhodného a praktického Kozoroha 3. února, pouhý den před novým měsícem ve Vodnáři. Tento nový měsíc (novoluní), znamená konec dlouhého a poněkud náročného cyklu podél osy Lev-Vodnář, který se pokoušel naučit nás rovnováze mezi investováním času do sebe a investováním času do ostatních. Tento nový měsíc kontroluje to, co jsme se naučili, vyčistí vše staré a nabídne nám úplně novou trasu, po které se vydáme. A nedivte se, že v noci z 4. na 5. února se vám zdály erotické sny. Vaše sexualita se obrozuje a tepe.

6. únor budete unaveni. Je to v důsledku nového cyklu. Vaše sexuální energie vás doslova pohlcuje.

7. únor Živý sextil z Marsu a Merkuru posiluje všechny naše společenské dovednosti a vytváří vzrušení, které v kombinaci s dorůstajícím srpkem Měsíce vytváří dokonalé podmínky pro snění a plány. Nebojte se jít kupředu, pokud jde o vaše cíle!

10. únor Merkur vstoupí do znamení Ryb a probudí tajné sny uvnitř nás a vyzývá nás, abychom sebrali odvahu a zvládli všechny povinnosti a obtížnosti ve prospěch blaženosti dne. Je to skvělý čas propojit se s uměním a magickou manifestací.

13. únor Mars, planeta ambicí a války, je v kontaktu s Uranem, který je narušitel Berana. Tato velmi nepředvídatelná energie může vést k vlnám v politice a globálních záležitostech. Mars je v Beranovi velmi silný. Zatímco Uranu trvá několik týdnů, než se vrátí k Býkovi. Obě tyto planetární síly – a toto ohnivé setkání – jsou nástrojem přetváření našich představ o tom, co přijde, co nás čeká.

14. únor Mars vstupuje do stabilního a uzemněného Býka a věnuje nám určitou pozornost na Valentýna. Ať už máte partnera nebo jste single, využijte klidný charakter tohoto znamení, abyste pozvali další stabilitu do svých romantických záměrů. Objasněte své touhy jako měsíční srpek směrem k plnosti.

18. únor je jedním z největších dnů v měsíci: Cheirón (Chiron), zraněný léčitel, vstupuje do Berana. Vstupem do Berana se vymaníme z bezbřehých, tajemných a mystických hlubin Ryb, kde všechno je vším, utrpení je věčné a na ničem vlastně nezáleží – tam se Chiron věnoval léčení nekonečné bolesti duše a kolektivních traumat, učil nás očištění, přijetí a odpuštění, probouzel vědomí jednoty a sounáležitosti s veškerým bytím, s kosmickou energií života.

Cheirón v Beranu má za úkol zkultivovat a vycizelovat naše já, vybrousit ho do vysokého lesku, zbavit svinstva, zkrátka očistit ego od egoismu, avšak ponechat nám osobitost, touhu projevit své vlastní vnitřní nastavení a pnutí, odvahu být sám sebou!

Konečný pozoruhodný aspekt nás čeká 22. února, kdy bude Venuše v konjunkci s Plutem. Toto kosmické uspořádání přináší obrovská pokušení. Když se Pán Podsvětí setká s Bohyní Lásky, vznikne jedinečná směs temných, hlubokých, syrových a drsných emocí s kultivovaností, smyslností, čirou náklonností a láskou. Temnota se setkává se světlem.

Protože když se Pluto potká s Venuší, přestanou nás prostě banální, spolehlivé a rutinní vztahy uspokojovat. Jindy může člověk pod tímto tranzitem začít upadnout do mimořádné majetnickosti, žárlivosti a kontroly nad svým partnerem, i kdyby to nikdy předtím nedělal. Můžete taky nabýt dojmu, že váš partner už po vás netouží tak jako kdysi. A buďto je to pravda anebo jen váš pocit nejistoty, za který vděčíte kontaktu Pluta s Venuší.

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Mohlo by vás zajímat

Další články