Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Našlápnutý Muž roku 2020: Velká konkurence pohledných finalistů dychtících po výhře

Našlápnutý Muž roku 2020: Velká konkurence pohledných finalistů dychtících po výhře
Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
Muž roku 2020
Vzhledem k současné situaci ohledně pandemie koronaviru se letošní finále legendární soutěže Muž roku odehraje na sociálních sítích. Dvanáctka sexy mužů je odhodlána zvítězit a stát se tak Mužem roku 2020. Zvítězí váš favorit? Zhlédněte, sdílejte…

Ředitel soutěže Muž roku David Novotný to tento rok s organizací nemá vůbec jednoduché. Kvůli pandemii koronaviru muselo být finále živě zrušeno a bude se vysílat online.

Finále Muž roku 2020 se bude vysílat 17. prosince 2020 od 18 hodin na internetu a sociálních sítích Extra.cz, FC Extra.cz či OneTV.cz. Nenechte si ujít promenádu ve spodním prádle a v plavkách od DMX Gear, rozhovory finalistů se známými osobnostmi, konečné defilé a vyhlášení vítězů v elegantních oblecích od firmy Koutný.

To vše proložené vystoupením předních umělců Pavlem Šporclem, Ivanou Jirešovou, Natálií Grossovou, Petrem Pechou, Michaelou Noskovou (37), Zuzanou Bubílkovou a Jiřím Krampolem (82).

Každý z finalistů má své patrony, mezi které patří známé osobnosti jako Kateřina Macháčková, Míša Dolinová, Pavel Trávníček, Monika Trávníčková, Regina Řandová a řada dalších.

Letošní finálová dvanáctka je skutečně velmi silná a každý z mužů se touží stát Mužem roku 2020. Kdo má podle vás největší šanci? Na všechny finalisty se můžete podívat do galerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy