Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Našla toho pravého? Voříšková přestala skrývat svého miláčka, ve Varech se s ním všude chlubí

Voříšková už svého přítele neskrývá!
Zdroj: Showpix
+ Dalších 16 fotografií
Tereza Voříšková (29) svoje partnery nikdy nedávala moc na obdiv. A taky jí vztahy dřív nebo později krachly. Herečka má na životnost románků nejspíš čuch, protože svého aktuálního miláčka Matyáše už skrývat přestala. Ve Varech s ním dokonce přišla na červený koberec!

Přesně před rokem se na Terezu Voříškovou provalila, že si ji hýčká nový přítel. Právě s Matyášem ji na loňském karlovarském festivalu naháněli fotografové, letos už jim ho ukázala sama!

Voříšková přitom byla v ochraně soukromí svých partnerů vždy velmi pečlivá. Před zájmem veřejnosti je chránila. A taky jí minulé vztahy nikdy příliš dlouho nevydržely.

Ale tento rok je to jiné. Tereza přišla s Matyášem na červený koberec, všude se vodí za ručičku a dokonce se s ním pochlubila i na slavnostní zahajovací párty.

Možná Tereza cítí, že už konečně našla toho pravého, a tak není důvod před světem cokoliv tajit. Sluší jim to, jsou krásný pár a my Voříškové přejeme, aby jí instinkty nešálily!

Související články

Další články