Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Našla si snad bývalá tenistka Nicole Vaidišová novou práci? Zkouší to u tyče!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Bývalá vynikající tenistka Nicole Vaidišová se momentálně snaží uchytit v netenisovém světě. Raketu definitivně pověsila na hřebík loni, když její rostoucí formu brzdila četná zranění. Našla snad u tyče nový způsob obživy?

Nicole Vaidišová (27) ukončila minulý rok podruhé svoji profesionální tenisovou kariéru. Ač nerada, tak musela, vzhledem k tomu, že jí stopku vystavilo vlastní tělo.

Momentálně krásná blondýnka nemá tak trochu do čeho píchnout, a proto si užívá. Jezdí si na drahé dovolené, hraje golf, kulturně se vzdělává. Samozřejmě ale moc dobře ví, že peníze, které vydělala během kariéry, nemají nekonečnou hodnotu.

Tenisovou raketu tak alespoň na chvíli vyměnila za tyč! „Z nějakého důvodu mě napadlo, že bych mohla zkusit lekci tancování u tyče,“ chlubila se na svém Instagramu.

Samozřejmě se ale nedá očekávat, že rozjede kariéru striptérky nebo něco podobného. Spíše tuší, že pole dance dělá krásná těla, a to by mohlo brzy zabrat na nějakého boháče…

Související články

Další články