Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Našla NASA mimozemšťany? Vozítko Curiosity Rover vyfotilo přímo na Marsu pyramidu!

Curiosity Rover přinesl pozoruhodné záběry.
Je nalezená pyramida důkazem dávno zaniklé civilizace na Marsu? Nadšení mezi lidmi, kteří věří v UFO a mimozemšťany, nezná mezí! Znatelné obrysy stavby byly totiž nalezeny přímo na oficiálních záběrech NASA.

Pyramida, která je na záběrech skutečně jasně znatelná, by měla být stejně veliká jako běžné auto. Někteří věří, že se jedná jen o náhodné uskupení kamenů, ale tomu příznivci konspiračních teorií odmítají uvěřit.

„Je to výsledek promyšleného plánování a rozhodně ne nějaká hra světla se stínem,“ trvá na svém například známý YouTuber ParanormalCrucible.

Většina příznivců UFO věří tomu, že je to prostě jen špička daleko větší budovy, která je pohřbena pod povrchem. Proti nim se pak staví další část veřejnosti, která věří, že struktura vznikla časem kvůli poryvům větru.

Jaký názor na to máte vy?

Není to poprvé, co se kolem fotografií z Marsu strhlo podobné pozdvižení. Naposledy jsme vás například informovali o tom, že na jedné z nich bylo nalezeno údajné okno, z kterého na nás prý mimozemšťané zírají.

Mohlo by vás zajímat

Další články