Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Našla důkazy o manželově nevěře: On ji zažaloval a ji čekala tučná pokuta!

Našla důkazy o manželově nevěře: On ji zažaloval a ji čekala tučná pokuta!
Zdroj: Profimedia
Takové rozuzlení asi podváděná manželka nečekala. Dostala se k manželově emailu a dozvěděla se, že udržoval intimní vztahy s několika jinými ženami. Jenomže manžel ji zažaloval za neoprávněný přístup k jeho datům.

Případ se stal ve švýcarském městě Aargauer. Ženě dokonce hrozily až tři roky vězení a pokuta v přepočtu téměř čtvrt milionu korun. Nakonec vyvázla s dvouletou podmínkou a pokutou 33 000 korun.

Manželé vlastnili sdílený notebook a ke spoustě účtů měli stejná hesla. Když si manžel založil nový email, ženě to nedalo a do schránky se nabourala. Objevila zprávy, které jasně dokazovaly manželovu nevěru. A to hned s několika ženami. Když ho konfrontovala, brzy se vystěhoval z bytu. Ale to nebylo všechno.

Manželku zažaloval za neoprávněný přístup ke svým datům a soud ho opravdu vyslyšel. Podle vyšetřovatelů se manželka nabourala do jeho účtu a stáhla si i nějaké materiály. Navíc si googlovala, zdali je čtení cizích emailů trestné.

Obhajoba se naopak bránila, že pokud spolu manželé sdíleli hesla, nejedná se přímo o "hacknutí". Bez souhlasu majitele schránky ale podle švýcarského zákoníku neměla žena v cizím emailu co dělat a dostala podmínku s pokutou.

Související články

Další články