Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

NÁSILÍ, ZNEUŽÍVÁNÍ, DROGY A BEZMOC: Film Pirko sklidil na Slovensku obrovský úspěch a nyní míří do Čech!

Kdo ho viděl, tak zatím nelitoval. Prestižní filmový festival v Tallinnu jím byl okouzlen, stejně tak diváci na Slovensku. Zkraje následujícího roku vstoupí do českých kin a očekává se velký zájem!

Násilí, zneužívání a drogy – to jsou už samo o sobě velmi silná témata, ve snímku Pirko se ovšem setkáme se všemi z nich. Filmové drama natočila režisérská i životní dvojice Lucie a Petr Klein Svobodovi a už se dočkali pozitivních ohlasů na Slovensku nebo na filmovém festivalu v Tallinnu.

„Už to, že si náš film vybral áčkový mezinárodní festival, jako je ten v Tallinnu, bylo pro nás neuvěřitelné. Ale to, co se dělo přímo na místě, překonalo všechny naše představy. Každá z projekcí Pirka byla beznadějně vyprodaná a po projekci celý sál nadšeně tleskal dlouhé minuty,“ popisují nevšední zážitek Lucie a Petr Klein Svobodovi atmosféru na festivalu.

Velmi zajímavý snímek vstoupí do českých kin již brzy, a to hned po Novém roce. Premiéra se datuje na 19. ledna. Režiséři si od toho hodně slibují a po úspěších mimo naši domovinu by rádi zanechali dojem i právě tady…

Související články

Další články