Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Násilí ve Výměně manželek nemá obdoby: Do rvačky zasahoval štáb, Nikola se zhroutila

+ Další 2 fotografie
výměna manželek
V tomto díle uvidíme, jak si poradí temperamentní Nikol v domácnosti submisivní Nikoly, kde vládne pevnou rukou Patrik. A zda si užije Nikola poklidnou domácnost u pohodového Andreje.

V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Písku, Nikolu (30), Patrika (28) a Leontýnku (2). Na druhé straně se seznámíme s Nikol (24), Andrejem (28) a Ondrou (13 měsíců), kteří žijí v Krupce u Teplic.

Nikola s Patrikem spolu žijí devět let. Jejich partnerství nebylo nikdy poklidné, a to je hlavní důvod, proč se do Výměny manželek přihlásili. Patrik na Nikolu neustále nadává a věčně ji kvůli něčemu cepuje. Druhý pár je na sebe hodně fixovaný a čas spolu tráví prakticky pořád. Chtěli si tak vyzkoušet, jaké to bude při odloučení.

Andrej bude v této epizodě hodně rozpačitý z toho, v jakém stavu je jeho náhradní manželka Nikola. Dozví se, že její partner na ni vztáhl ruku a že je velmi psychicky zdeptaná.

To bude i předmětem „osmi očí“. Když se pak ještě Andrej dozví, že Patrik strčil i do jeho přítelkyně, neudrží nervy a vystartuje po něm. Rvačka však bude mít nečekanou dohru.

Související články

Další články