Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Násilí ve Výměně manželek: Chlapec v záchvatu vzteku praští náhradní matku

Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
výměna
V nové epizodě Výměny manželek diváci uvidí vrchol nevychovanosti. Lucie se v náhradní rodině bude muset vypořádat se dvěma nevychovanými chlapci a jejich otcem, který už pomalu rezignoval. Co bude dělat, když se situace vyhrotí?

Šok v očích náhradní manželky a maminky Lucie bude pro diváky v této Výměně manželek zcela pochopitelný. S dvěma chlapci a jejich až příliš hodným otcem zažije momenty, na které bude doma vzpomínat jen nerada. Od jednoho z prozatímních synů jí dokonce přistane pořádná rána.

Situace v už tak napjaté domácnosti se vyhrotí, když chlapci od otce i přes špatné známky dostanou peníze na zmrzlinu. Lucie zaprotestuje a oba synové tak peníze vrátí, jednoho z nich však ovládne vztek a peníze na stůl doslova hodí.

Když z kuchyně naštvaný odchází, Lucie ho chytí a snaží se mu vysvětlit, že rozházené mince po něm nikdo sbírat nebude. Na oplátku ovšem dostane pořádnou ránu přes ruku a chlapec jde brečet do pokoje.

Jak se Lucie a její náhradní manžel k incidentu postaví? Změní se během pořadu způsob, jakým jsou neovladatelní a drzí chlapci vychováváni? Premiérovou epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 15. ledna ve 20:20 na Nově.

Související články

Další články