Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Našel si přítelkyni a vychovával její děti: Promluvil kolega Míly (†28), kterého zabil autem Jan Kočka (†28)

Jan Kočka a jeho auto.
Zdroj: HZS, Facebook
+ Dalších 20 fotografií
V pátek v brzkých ranních hodinách se na 32. kilometru dálnice ve směru na Hradec Králové stala tragická dopravní nehoda. Syn vlivného podnikatele Jan Kočka (†28) se z doposud nepochopitelných důvodů čelně střetl s protijedoucím vozem. V něm seděl otec tří dětí Miloslav (†28). Spekuluje se, že na vině byla jízda pod vlivem alkoholu. Redakce eXtra.cz oslovila jednoho z kolegů z firmy, kde Miloslav pracoval a podle všeho šlo o hodného člověka, který byl ve firmě zaměstnán přibližně půl roku...

Na prvním místě pro něj byla rodina a výchova tří dětí… Aby je zajistil, změnil zhruba před půl rokem práci a neváhal usednout za volant jako dopravce klidně v ranních hodinách. „Byl to hodný kluk. Řekl bych, že někdy až moc hodný. Nikdo nechápeme tu tragédii. Zatím nevím, zda majitelka firmy bude chtít pomoct rodině, ale asi ano. Vím, že si před časem našel holku, která z předchozího vztahu měla dvě děti, a to třetí měli spolu,“ řekl nám kolega pracující ve firmě v Kyjích.

Otec Jana Kočky Jan (51) se k události poprvé vyjádřil. „Nechápeme, jak se tato tragédie mohla vůbec stát. Zničila životy nejen naše, ale i rodiny řidiče, do kterého můj syn nepochopitelně narazil,“ uvedl pro Blesk s tím, že by rád nabídl rodině finanční pomoc, ale zatím neví, o koho jde. Důležité ale bude, jaký verdikt vynese policie.

Stěžejní otázka v tuto chvíli je, zda se dalo tragédii nějak předejít. Mluví se o tom, že Kočka mladší byl pod vlivem alkoholu, ale také o tom, že do protisměru se dostal, když špatně sjel z nájezdu na dálnici. Všichni pozůstalí jsou v tuto chvíli otřeseni a z obrovské tragédie se jen těžko budou vzpamatovávat.

Související články

Další články