Našel přítelkyni s bratrem v posteli: Vzal z kůlny sekeru a na milence zaútočil
Incident se odehrál 3. října večer v rekreační chalupě u Litomyšle. Pětapadesátiletý muž si užíval romantické chvilky s třiačtyřicetiletou ženou. Najednou do dveří vtrhl bratr muže, který je zároveň přítelem ženy.
Sedmačtyřicetiletý muž byl v podnapilém stavu a nevěra ho velmi rozzuřila. „Muže tato pro něho velmi nepříjemná situace rozohnila natolik, že odešel do kůlny, tam vzal sekeru, s níž rozbíjel vybavení pokoje a napadal ležící pár,“ informovala policie. Pár se napadení bránil kusy rozbitého nábytku a přikrývkou. Oba ale i tak skončili zranění. Žena zůstala v chalupě a muž běžel volat o pomoc.
„Po našem příjezdu již k žádnému fyzickému útoku nedocházelo. Oba napadení byli se zraněními transportováni rychlou záchrannou službou do nemocnice. Agresora jsme zadrželi a eskortovali do policejní cely. U výslechu všichni tři shodně svého počínání litovali,“ pokračovala policie.
Agresor byl obviněn ze zvlášť závažného zločinu těžkého ublížení na zdraví spáchaného ve stadiu pokusu, za který mu v případě prokázání viny u soudu hrozí trest odnětí svobody až na dvanáct let.
Bobina terčem nechutného podvodu: Kráska je připravena na soudní bitvu
Související články

Odporná vražda na Karvinsku: Sourozenci nalili mladíkovi žíravinu do obličeje. Umíral v bolestech

Nahlášená střelba na pražské škole: Nezodpovědný učitel zkoušel reakci policistů

Policisté na Strahově se bavili driftováním. Zábava na sněhu bude mít tvrdou dohru

Hrozivý nález na Příbramsku: Na ulici ležel mrtvý novorozenec































































