Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Našel přítelkyni s bratrem v posteli: Vzal z kůlny sekeru a na milence zaútočil

Našel přítelkyni s bratrem v posteli: Vzal z kůlny sekeru a na milence zaútočil
Zdroj: archiv Policie ČR
nevěra
Jak všichni moc dobře víme, být někomu nevěrný může mít vážné následky. O případu, který se odehrál na Pardubicku, informovali policisté. Sedmačtyřicetiletý muž načapal přítelkyni v posteli s jeho bratrem. Situaci se v podnapilém stavu rozhodl řešit tak, že vzal do ruky sekeru a začal útočit na milenecký pár. Muži teď hrozí až 12 let za mřížemi.

Incident se odehrál 3. října večer v rekreační chalupě u Litomyšle. Pětapadesátiletý muž si užíval romantické chvilky s třiačtyřicetiletou ženou. Najednou do dveří vtrhl bratr muže, který je zároveň přítelem ženy.

Sedmačtyřicetiletý muž byl v podnapilém stavu a nevěra ho velmi rozzuřila. "Muže tato pro něho velmi nepříjemná situace rozohnila natolik, že odešel do kůlny, tam vzal sekeru, s níž rozbíjel vybavení pokoje a napadal ležící pár," informovala policie. Pár se napadení bránil kusy rozbitého nábytku a přikrývkou. Oba ale i tak skončili zranění. Žena zůstala v chalupě a muž běžel volat o pomoc.

"Po našem příjezdu již k žádnému fyzickému útoku nedocházelo. Oba napadení byli se zraněními transportováni rychlou záchrannou službou do nemocnice. Agresora jsme zadrželi a eskortovali do policejní cely. U výslechu všichni tři shodně svého počínání litovali," pokračovala policie.

Agresor byl obviněn ze zvlášť závažného zločinu těžkého ublížení na zdraví spáchaného ve stadiu pokusu, za který mu v případě prokázání viny u soudu hrozí trest odnětí svobody až na dvanáct let.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy