Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Našel Jaromír Jágr tu pravou? Krásná Dominika Branišová touží po založení rodiny

Zdroj: Profimedia.cz / Bohemia Model
+ Dalších 12 fotografií
dítě
Po dlouhé době strávené o samotě se po boku Jaromíra Jágra (48) objevila nová žena. Krásná modelka Dominika Branišová (26) se vedle hokejového kanonýra objevila ve Špindlerově Mlýně, kde to mezi dvojicí pořádně jiskřilo. Nebylo by divu, kdyby se právě Dominika stala pro Jágra tou pravou, touží totiž po tom samém, po čem prahne jeho srdce - založení rodiny.

Už to vypadalo, že po řadě nepovedených vztahů zůstane Jaromír Jágr (48) sám, nyní se ale zdá, že není vše ztraceno. Slavný hokejista byl spatřen s krásnou brunetkou. Pohledná modelka Dominika Branišová by dokonce mohla být pro hokejovou legendou tou pravou.

Pokud by si něco Jágr skutečně přál, je to rodina. Žádný z jeho vztahů nevyšel, on sám se tudíž nikdy neoženil a nemá ani dítě. Po kariérních úspěších by si právě dětský smích v chodbách svého domova užíval nejvíc. A toto přání by mu mohla krásná Dominika vyplnit.

Když bylo Dominice 19 let, s už slibně rozjetou kariérou se svěřila, že by ráda založila rodinu. „Za 10 let už bych nejspíš ráda plánovala rodinu a někde se usadila. Modeling rozhodně není to, na co bych do budoucna spoléhala,“ řekla modelka.

Romance

Poprvé byl Jaromír Jágr s Dominikou Branišovou spatřen ve Špindlerově Mlýně. „Objímali se a pořád si něco špitali. Vypadali oba spokojeně,“ uvedla pro eXtra.cz všímavá čtenářka. Zdá se tedy, že mezi hokejistou a modelkou přeskočila velká jiskra.

Související články

Další články