Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nasedne a jede: Mladičká přítelkyně Pavla Nedvěda ukázala sprchu a plný dekolt

+ Dalších 19 fotografií
Celý život žil jen pro fotbal a krásnou rodinu. Jenže změna je život. Legendární fotbalista Pavel Nedvěda (46) začal randit s třiadvacetiletou kráskou od koní. Kamarádi z fotbalového prostředí říkají, že Nedvěd kouzlu Lucie Anovčínové zcela propadl. A nedivíme se mu. Lucie je krásná dívka. Dokazuje to třeba při sprchování, nebo když osedlá svého koníka.

Fotografové si dlouho mysleli, že fotí Nedvědovu dceru Ivanku (22). Jenže na snímku ze závodiště uvízla třiadvacetiletá holka od koní Lucie Anovčínová. Deník Blesk pak přinesl informaci, že Pavel Nedvěd není s manželkou, ale randí s energickou blondýnkou.

„Mezi kluky z bývalého nároďáku se to ví už dva až tři měsíce. Nikdo tomu ze začátku nechtěl věřit. Pavel je opravdu zamilovaný a nevidí napravo, nalevo. On žil vždy život jen pro fotbal a rodinu, takže teď si možná něco vynahrazuje a Lucii zcela propadl,“ řekl webu eXtra.cz zdroj z fotbalového prostředí.

Nedivíme se, že Pavel Nedvěd je z mladičké krásky ohromen. Za celý život měl jen jednu ženu. Alespoň vždy říkal, že manželka Ivana je jeho první i poslední láskou.

Mnozí čtenáři tvrdí, že Anovčínová moc krásy nezískala. Jenže není to zcela pravda. Tato holka se umí hezky namalovat a pak vypadá vážně skvěle. Podívejte se na video a fotky, které ukazují, jak se Lucie probouzí a jak jde do sprchy. Má plný dekolt, nasazuje si jezdecké boty, osedlá koně a jede. Tak, jak je zvyklá a jak to umí.

Související články

Další články