Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Naše nejoblíbenější Polka Ewa Farna si na Andělech přece jen vydobyla cenu! Dostane ji přímo od redakce eXtra.cz!

Princezna z polského mlejna a její Martin, muzikant, který se co do image
zřejmě shlédl v Lionelu Richiem.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Na včerejší předávání hudebních cen Anděl 2014 dorazil i výstavní páreček z polské chovatelské stanice pudlíků. Žádného ocenění se jim bohužel nedostalo.

A protože je to dle našeho názoru velká nespravedlnost, přichází redakce eXtra.cz s vlastním oceněním!

Fenka Ewa (21) si před galavečerem vypůjčila od přítele natáčky a vykouzlila na hlavě roztomilý účes s názvem „Rockový Martin Dejdar“, který skvěle ladil s pudlíkovitým sestřihem doprovodu.

K tomu zvolila boty v jediném odstínu modré, který se nenacházel ani na jejích šatech, ani na přítelově obleku, a doplnila to vkusnou, alobalem potaženou kabelkou. Skvělá volba, Evi!

Vrcholem outfitu byly ale její šaty.

Polská zpěvačka zase jednou přepsala dějiny a dokázala, že do divadla si můžete odskočit jen tak mimochodem z práce, která vás bude živit, až vaši fanoušci oslaví jedenácté narozeniny.

Z pasení hus.

Za nejlepší vzhled večera od nás získává titul Pudlík roku 2015, který doufáme bude dostatečnou útěchou za to, že v průběhu předávání žádnou cenu nezískala.

Gratulujeme, Ewo! Cena je k dispozici u našeho šéfredaktora, ale přijď si pro ni sama, Pavel vzkazuje, že jestli dorazí rozběsněný Lešek, tak tu není a nebude…

Související články

Další články