Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Nasadil Vlaďce parohy, ale odejít nemůže: Gulašiho drží u Erbové Řepkovo dítě!

+ Dalších 16 fotografií
nevěra
V Brně je dost velké dusno. Podle našich informací vztah modelky Vlaďky Erbové (37) a hokejisty Michala Gulašiho (32) prochází fatální krizí. Gulaši nemůže od Erbové odejít, i když si rozjel jiný vztah. Co ho u Erbové drží? Zdá se, že zodpovědnost k dětem.

V Brně jde do tuhého. Vztah Gulašiho a Erbové (37) prochází vážnou krizí. Michal Gulaši si našel partnerku, se kterou je podle našich informací už několik měsíců. Proč tedy neodejde od Erbové? Podle hlasů z Brna ho u Vlaďky drží zodpovědnost.

Michal Gulaši má totiž skvělý vztah s oběma dětmi, které si Erbová pořídila v minulosti se Zdeňkem Bahenským a Tomášem Řepkou. Gulaši sice není biologický otec, ale pro obě děti by se rozkrájel. Když zrovna netrénuje, tak se jim snaží na plné pecky věnovat. V tuto chvíli to není jen o tom, že by opustil Erbovou, se kterou to vůbec neklape, ale musel by opustit i její děti. A to je složitá volba. Gulaši a děti k sobě mají velké pouto a brněnský hokejista nemá zatím sílu ho přetnout.

„On se o ty děti vzorově stará. Hlavně syn Řepky ho bere jako tátu. Úplně se v něm vidí. Malej hraje hokej a chce být jako Michal. Tohle je silný pouto. Michal je teď trochu v pasti a neví, co dělat,“ říkají hlasy ze sportovního prostředí.

Gulaši tak stojí před velkou životní volbou. Na jedné straně děti, které sice nejsou jeho, ale miluje je. Na straně druhé pak skomírající vztah s Erbovou a paralelní vztah k ženě, se kterou ho podle expres.cz právě Vladěna seznámila. Tohle je hodně složitá volba. A poslední slovo k nevěře a krizi jistě neřekla ani Vlaďka…

Mohlo by vás zajímat

Další články