Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

NASADIL JÍ PAROHY! Co k rozchodu říká fešák, který opustil Nikol Trojanovou? POPRVÉ PROMLUVIL

Takový to byl krásný páreček…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Nikol Trojanová (25) dostala kopačky a její přítel Daniel Vojtěch (24) nyní tvrdí, že v tom určitě nebyla žádná třetí osoba. Co k emotivnímu rozchodu říká?

Nikol Trojanová (25) na sebe výrazněji upozornila dvakrát v životě. Když vykonala malou potřebu vedle postele přímo v reality show VyVolení a když se s ní rozešel přítel Daniel Vojtěch. Obě zkušenosti jsou pro Nikol velmi trpké.

Daniel nyní tvrdí, že s Nikol to dál po milenecké stránce nešlo, ale že prý pořád jsou skvělí partneři. „Ano, rozešli jsme se, to je pravda. Ale jsme lidé, kteří se mají strašně moc rádi a mají spolu super vztah,“ vyprávěl Dan Blesku s tím, že v tom určitě nehrála roli žádná další osoba.

„Věděl jsem, že to bude zlé, protože Nikču miluji jako člověka. Ale v mé situaci jsem ten krok prostě musel udělat. Musím se posunout v kariéře dál, mířím do zahraničí,“ dodal pro Blesk sympatický klučina. Takže se snaží vyvolat dojem, že Nikču vyměnil za kariéru.

Jenže my na eXtra.cz víme, že jejich rozchod byla neskutečná Itálie, protože Nikol na něco přišla a připadala si jako paroháč. Pracovní cesta do zahraničí je tak pro Daniela hlavně velkým únikem.

Související články

Další články