Poslední číslo magazínu vyvolalo velký poprask. Na titulní straně se sešlo 35 žen, které měl v minulosti zneužít slavný komik Bill Cosby. Společně ho obvinily, že jim podával drogy, napadal je a některé dokonce uvedly, že je i znásilnil. Prázdná židle na obálce má symbolizovat místo pro ženy, které o zkušenostech s Cosbym zatím mlčí.

„Momentálně je známo 46 žen, které Cosbyho veřejně nařkly ze sexuálního násilí,“ píše magazín. Připravit toto speciální číslo trvalo prý půl roku. Novináři nashromáždili rozhovory s většinou žen, které měly s komikem co dočinění.

Novinářky, servírky, modelky, mladé i staré, brunetyblondýny… Cosby neměl vyhraněný styl, co se žen týče. Ty všechny jsou na titulce, kterou si za rámeček jistě nedá.

„Když mi bylo 17 let, můj agent mě představil Cosbymu. Měl se stát mým mentorem a pomoci mi v kariéře. Během následujícího roku jsem byla většinu času, který jsem trávila s ním, zdrogovaná. Cítila jsem se jako vězeň,“ uvedla v rozhovoru pro New York Magazine Barbara Bowman. „Mohla jsem jít na Manhattan a křičet, že mě znásilnil Bill Cosby, ale copak by mi někdo věřil? Nikdo!“ dodala.

Cosby versus zneužité ženy, série skandálů odstartovala před deseti lety, kdy komika obvinila ze zneužití Andrea Constand. Přidalo se k ní 12 žen. Tehdy ovšem soudní proces skončil finančním vyrovnáním a smírem.