Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Narvaný dekolt Brožové, Maurerová málem odhalila klín a partnerka Vodochodského ukázala kůži: Žhavé krásky na party Novy

Některé z dam vyrazily ve velmi odvážném outfitu.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák, Tomáš Martínek
Předchozí Další
+ Dalších 31 fotografií
Rozparky

Na party televize Nova to vypadalo, jako by se některé přítomné celebrity předháněly v tom, kdo toho ukáže víc. Vysoké rozparky totiž oblékla nejen moderátorka a partnerka zpěvačky LP Iveta Maurerová, ale také zpěvačka Eva Burešová nebo modelka a přítelkyně Vojtěcha Vodochodského Marie Danči. Naopak k obřímu výstřihu se odhodlala Kateřina Brožová. Na místě byla redakce eXtra.cz, která zhodnotila, komu to slušelo.

Televize Nova letos oslavila třicet let svého působení na české scéně. Není proto divu, že došlo na pořádnou oslavu. V úterý 12. března se uskutečnila party v Obecním domě, kam přišly nejen hvězdy samotné Novy, ale také herci a zpěváci. Redakce eXtra.cz sledovala dění.

K nepřehlédnutí byla moderátorka Iveta Maurerová, která je momentálně i za hranicemi známá jako přítelkyně americké zpěvačky LP. Flitrované šaty se zvířecím potiskem, stojáčkem a opravdu vysokým rozparkem od návrhářky Debbie Brown moderátorce velmi slušely. Iveta má navíc perfektní postavu, kterou obtáhnuté šaty pěkně zdůrazňovaly.

Vysoké rozparky

Na party se odvázala také herečka a zpěvačka Eva Burešová. Ta zvolila delší černé šaty se sexy rozparkem, černé sandálky na podpatku a rudou rtěnku, která jí moc sluší. Přemek vedle ní pak sáhl po elegantním smokingu s motýlkem a dvojice byla rozhodně jednou z těch nejlépe oblečených.

Rozparek měla také partnerka herce Oskara Hese. Ten byl však viděn až poté, co dvojice odcházela z Obecního domu. Přes šaty totiž jinak měla Hesova přítelkyně černý kabát.

Doporučené video: Rozhovor s Ivetou Maurerovou.

Herec a modelka

Herec Vojtěch Vodochodský vzal na party svou žhavou přítelkyni Marii Danči. A ta se rozhodně nebála ukázat kůži. V černých šatech s průstřihy ukázala nejen holá záda a pas, ale také svou štíhlou nohu v hlubokém rozparku. Modelka se rozhodně nebojí zkoušet nové věci a odhalovat kůži.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy