Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Náruživá učitelka z První večeře spustila diváckou bouři! Padala ostrá slova

Učitelka z První večeře: Spustila diváckou bouři! Padala ostrá slova
Zdroj: Se souhlasem Prima FTV
+ Další fotografie
reality show

Další díl seznamovací show První večeře na televizi Prima představil divákům náruživou učitelku Ivanu (28). Svými sexuálními zkušenostmi a především nároky poněkud zaskočila svého spolustolovníka Michala (32). Co na její otevřenou mluvu říkají diváci?

Seznamovací reality show První večeře na televizi Prima v pondělí večer ukázala divákům další páry, které se v restauraci Zdeňka Pohlreicha snažily najít vysněného partnera. Diváky zaujala především sexuchtivá učitelka na základní škole Ivana Pilsová, která na sebe prozradila mnohé. „Úplně nejvíc wow, co jsem zažila, to bylo přímo před Forum Romanum. Všude mraky lidí, turistů, kamery a prostě to nějak přišlo,“ řekla během večeře svému šokovanému partnerovi Michalovi Nechanickému Ivana, která pokračovala:: „Čím víc míst, tím líp. Zažila jsem to i v observatoři na Žižkovské věži.“

Její sexuální nároky jsou stále vysoké: „Nebráníš se tomu, že bychom měli sex i několikrát za den? Po dvaceti letech ti dám pokoj, to už mi bude stačit jen dvakrát denně!“ řekla Michalovi.

"Tohle učí děti?"

A jak na expresivní Ivany slova reagovali diváci? "A tohle učí děti děs," přisadila si komentující Hanka, se kterou však zdaleka nesouhlasili všichni. "No a? Co je komu do toho, co dělá ve svém volném čase," reagovala na ni divačka Aneta. " Jak si žena ustele, tak si lehne. Pokud si špatně vybere, musí trpět, alt. partnery střídat, možná i podvádět," snažil se zase o mudrování uživatel Mirďas.

Některé komentáře však byly mnohem ostřejší a pikantnější a to až tak, že je zde nemůžeme publikovat. Je tedy vidět, že Ivana diváky zaujala. Překoná jí některý ze soutěžících v dalších dílech?

Související články

Další články