Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Náruživá Aneta Krejčíková: Posilujte pánevní dno, zlepšilo mi to intimní prožitky

Aneta Krejčíková: Posilování pánevního dna mi zlepšila intimní prožitky
Zdroj: Instagram Aneta Krejčíková
+ Dalších 6 fotografií
Bez cenzury

Herečka Aneta Krejčíková (30) otevřela na sociálních sítích další intimní téma - inkontinence, kvalita sexuálního života a s nimi spojené posilování pánevního dna. Blondýnka prozradila, že ji k tématu přivedl její starostlivý partner.

Posiluj pánevní dno, dozvěděla se od partnera

"O tom, že bych měla posilovat svaly pánevního dna, jsem se dozvěděla asi před pěti lety od svého nynějšího partnera, který je sportovec," přiznala herečka Aneta Krejčíková (30). Své fanoušky na sociálních sítích potěšila fotkou v erotickém prádélku a smyslném saténovém župánku. S líčením se Aneta nepárala, zato zapózovala v obklopení...erotických hraček? Kdepak, pomůcek k posílení pánevního dna.

"Zarazilo mě, že se o tom nemluví, neučí, neví… Jsem vděčná za možnosti neustálýho vdělávání se a je jasný, že máme taky jiný možnosti, než měly ženy před dvaceti lety. Holky, posilujte pánevní dno," vyzvala herečka všechny svoje fanynky.

Zlepšuje to sexuální život, chválí si herečka

"Nejenže to funguje jako prevence proti inkontinenci nebo jen jako posílení ochablých svalů po těhotenství a porodu, ale odráží se to i na podpoře břišního svalstva, tedy držení těla a v neposlední řadě, což můžu potvrdit, to radikálně zvýší vaše prožitky při milování," prozradila.

A má pravdu. Zatínání poševních svalů, Kegelovy cviky, jóga i nejrůznější pomůcky. To vše pomůže třeba proti bolestem zad, inkontinenci a sexuálním poruchám. Navíc si tak udržíte svou vagínu navždy mladou. A to se vyplatí.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy