Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Narozeniny Sámera Issy: Hrátky s nafukovací pannou, zoufalí demonstranti a výhrůžky zabitím!

Sámerova narozeninová party ani letos nebyla nuda!
+ Dalších 6 fotografií

Na akcích Sámera Issy (29) to pomalu začíná vypadat jak v americkém kriminálním thrilleru.

Loni na křtu jeho singlu pobodali člověka, na jeho narozeninách teď vyhrožovali samotnému zpěvákovi smrtí!

Už když Issa se svým crew dorazil na narozeninovou party, hned po výstupu z limuzíny se na něj vrhla partička podivných lidí, kteří ho začali obviňovat, že stopil peníze vybrané na podporu syrských dětí. Když se uřvaní aktivisté, jejichž drsnou image posiloval megafon, nechtěli vzdálit, přijela je zpacifikovat policie, takže demonstranti utřeli a party mohla začít.

Jako vždy na ní nechyběly sexy zpěvačky a tanečnice a už tak erotikou nabitý večer ještě umocnil dárek v podobě nafukovací panny, se kterou Sámer simuloval orální sex, takže to v tu chvíli vypadalo jako na koncertě Miley Cyrus.

Opravdové drama ale nastalo ve chvíli, kdy na mobilu Sámera přistála anonymní smska s výhrůžkou zabitím. „Neuvidíš mě ani nepoznáš, ale až to budeš nejmíň čekat, vrazím ti kudlu do břicha,“ zněl text. Issa je ale na podobné výhrůžky zvyklý, přesto bylo dobře, že na akci bylo několik silných goril.

Mohlo by vás zajímat

Další články