Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Narozeniny Kate Middleton: Před oslavou se šla pomodlit, Meghan a Harryho nepozvala

Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
párty
Ačkoliv s ohledem na odchod Meghan Markle (38) a prince Harryho (35) z královské rodiny v Británii zrovna dobrá nálada nepanuje, Kate Middleton oficiálně započala oslavy svých 38. narozenin. Ty budou trvat dva dny a započala je návštěvou kostela. S kým bude slavit a co přesně plánuje?

Každoroční narozeninovou tradicí Kate Middleton a prince Williama je víkend strávený s přáteli. I letos proto bude vévodkyně trávit své narozeniny ve venkovském sídle Anmer Hall v Anglii, kam sezvala své nejbližší přátele a dokonce i učitelku prince George.

Podle magazínu People na programu rozhodně není velkolepá párty s přemírou alkoholu a divokým tancem. Na oslavě totiž bude přítomna především šlechta a hosté se tak budou věnovat hlavně klasickým královským činnostem, mezi něž patří například čajové dýchánky, v případě pánů pak lov.

George a Charlotte se chtějí bavit

Ačkoliv sama Kate si nepotrpí na tradice související s narozeninami, jakými jsou například dort či rozbalování dárků, kvůli dětem je absolvuje. Princ George a princezna Charlotte totiž milují oslavy, dorty a dárečky, dokonce i ty, které nejsou pro ně.

Jen ti nejbližší

Kate Middleton je veřejnosti stále na očích a není divu, že si cení každé chvíle, kterou může strávit pouze s rodinou a s přáteli. Ačkoliv by byla ráda, kdyby se její oslava obešla bez číhajících fotografů, reálné to zřejmě není. Mohla se ale postarat o to, že víkend stráví pouze s těmi nejbližšími kamarády. Pozván je jen úzký okruh lidí, z nichž drtivou většinu vévodkyně zná už dlouhá léta. Meghan Markle a princ Harry podle informací zahraničních médií údajně nebyli pozváni.

Související články

Další články