Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Narozeninová tragédie: Bývalý manžel Jirešové Viktor Dyk se propadl podlahou do umělého spánku!

Během vteřin se zpěvák Viktor Dyk (49) ocitl na hranici mezi životem a smrtí. Den po oslavě narozenin ho potkalo v neděli ošklivé zranění. Exmanžel Ivany Jirešové (40) se propadl podlahou. Okamžitě byl převezen do nemocnice, kde musel být uveden do umělého spánku.

Muzikálový herec Viktor Dyk v sobotu oslavil narozeniny a o několik hodin později nastal dramatický boj o život. Dyk se propadl ztrouchnivělou podlahou a vážně se zranil.

Exmanžela Ivany Jirešové okamžitě převezli do nemocnice. Zranění byla tak vážná, že musel podstoupit nelehkou operaci. „Nyní leží po operaci na jednotce intenzivní péče a je v umělém spánku. Nevypadalo to vůbec dobře, ocitl se na hranici mezi životem a smrtí,“ prozradil serveru Blesk.cz herci blízký zdroj.

Tragédie zasáhla zejména Dykovu rodinu. Ta se nechce k nešťastné situaci vyjadřovat, a to hlavně kvůli dceři Ivany Jirešové Sofii. Přestože Dyk není její otec, s Jirešovou ji vychovával a bral za vlastní.

Kvůli zranění Viktor Dyk zřejmě přijde o roli v připravovaném muzikálu Shrek, pokud se do dubnové premiéry v Pardubicích nezotaví. Zatím jej nahradí Ondřej Bábor.

Mohlo by vás zajímat

Další články