Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Narozeninová oslava Kolečka s Vignerovou a druhý veřejný novomanželský polibek

Šťastná rodinka.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková, koláž eXtra.cz
+ Dalších 15 fotografií
PÁRTY

Nestálá stálice české scenáristiky Petr Kolečko (39), který se v posledním roce zmítá mezi Anetou Vignerovou (35) a Denisou Nesvačilovou (31), svoje úterní narozeniny slavil s první z nich, kterou měl podle Blesku před pár dny pojmout i za ženu. Fotoreportérka eXtra.cz byla na samotné párty. Jak probíhala?

Petr Kolečko a Aneta Vignerová: Tajná oslava

Jak redakce eXtra.cz již informovala, pár se i se synem Jiříkem vydal v úterý po půl šesté odpoledne z domku scenáristy Petra Kolečka na Nymbursku na autobusovou zastávku, odkud je meziměstská hromadná doprava dopravila do lázeňských Poděbrad.

Po procházce na tamní kolonádě zapadli všichni tři do místní restaurace. „Vypadalo to, že se s personálem dobře znají, hodně s ním komunikovali,“ všimla si naše fotografka.

Samotný průběh oslavy a večeře nebyl ničím zvlášť výjimečný. Trojice zkrátka působila jako standardní rodina, modelka Aneta Vignerová se jen po čase naklonila k Petrovi sedícímu naproti, aby mu dala pusu.​ Kdopak by v tu chvíli myslel na odloženou herečku Denisu Nesvačilovou?

Kolečka skryla

Na svém Instagramu pak ukázala, na čem hodovali: dali si vydatnou pizzu a pořádný kus masa plus škeble. Ve videích na Instastories ale záměrně vynechávala samotného Kolečka. Jako by v lokále vůbec nebyl, i když pár hodin předtím klidně provařila, že je s ní v jedné ložnici, navíc že tam leží pod peřinou.

„Při oslavě na mě působili zamilovaně. Ale vůbec by mě nenapadlo, že je to i tím, že se měli podle Blesku nedávno brát,“ přiznala fotoreportérka s tím, že se jí mimoděk podařilo nafotit i snubáky.

Tak uvidíme, kolik tahle staronová rodinka společně ještě zvládne podobných fajn večerů

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy