Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Narozeninová oslava Arnolda Schwarzeneggera: Terminátor se bavil s dětmi i exmanželkou

Narozeninová oslava Arnolda Schwarzeneggera: Terminátor se bavil s dětmi i exmanželkou
Zdroj: Profimedia.cz / archiv Patricka Schwarzeneggera
+ Dalších 12 fotografií
galerie
Před pár dny oslavil Arnold Schwarzenegger své 73. narozeniny. Legendární filmový Terminátor si následně užil oslavu, kterou pro něj uspořádala exmanželka Maria Shriver (64) a jeho děti. Dostal celkem tři dorty a dle úsměvů je vidět, že se všichni skvěle bavili.

Na oslavě 73. narozenin Arnolda Schwarzeneggera se sešla celá jeho rodina. Kromě dětí Patricka, Christiny, Christophera a Katherine se jí zúčastnila i Arnoldova bývalá manželka Maria Shirver, s níž se filmový Terminátor rozešel v roce 2011.

Arnold se dočkal celkem tří dortů a zřejmě největší úsměv na tváři mu vykouzlila dcera Katherine, která je těhotná s hercem Chrisem Prattem a zanedlouho mu porodí vysněné vnoučátko, na které se celá rodina velmi těší.

Snímek z oslavy sdílel na sociálních sítích Arnoldův syn Patrick. „Tolik se snažím o úsměv... Pitomý zub moudrosti. Všechno nejlepší k narozeninám tati, mám tě rád,“ napsal hercův syn, který se jako jediný na fotce neusmívá.

Kondice

Ačkoliv Arnold Schwarzenegger oslavil už 73. narozeniny, do starého železa rozhodně nepatří a na oslavě mohl se svými dětmi řádit ostošest. V kondici se udržuje posilováním a péčí o svá zvířata, není tedy pochyb o tom, že jeho zanedlouho narozené vnouče si se svým dědečkem užije spoustu legrace a aktivit.

Související články

Další články