Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Narozeninová fotka prince Philipa: Z izolace ukazuje, že v 99 letech vypadá skvěle

Narozeninová fotka prince Philipa: Z izolace ukazuje, že v 99 letech vypadá skvěle
Zdroj: archiv britské královské rodiny
+ Dalších 5 fotografií
narozeniny
Princ Philip slaví 99 let a u příležitosti jeho narozenin zveřejnila britská královská rodina jeho nejnovější snímek s královnou Alžbětou II. (94). Od vypuknutí pandemie koronaviru se manželé schovávají ve Windsoru a je to tak zcela poprvé, co veřejnost po měsících prince Philipa spatřila.

Pouhý rok zbývá princi Philipovi do krásných 100. narozenin. Ve středu slaví 99 let a královská rodina na Instagramu zveřejnila jeho nejnovější fotku, na které zapózoval vedle královny Alžběty II., s níž tráví čas v izolaci ve Windsoru.

Prince Philipa nebylo možné na veřejnosti spatřit od ledna, vzhledem ke svému věku už před časem přestal vykonávat královské povinnosti a neúčastní se společenských akcí. Podíl na tom má i pandemie koronaviru

Na novém snímku vypadá princ Philip velmi dobře a podle informací magazínu Vanity Fair se těší skvělému zdraví a je ve výborné kondici. Stejně tak královna, která narozeniny oslavila v dubnu. Oba manželé tak vzhledem k opatření a starosti o své zdraví přišli o velkolepou oslavu.

Oslava Pprince Philipa

Princ Philip hodlá své narozeniny oslavit pouze ve společnosti své manželky při obědě. S příbuznými se aktuálně nevídá a podle zdroje blízkého královské rodině mu služebnictvo pomůže s videohovory, díky kterým mu budou moct i ostatní členové rodiny popřát vše nejlepší.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy