Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Narození miminka Anety Krejčíkové ovlivní seriál Ulice! Co bude jinak?

Aneta Krejčíková v seriálu Ulice.
+ Dalších 20 fotografií
Sympatická Aneta Krejčíková (27) patří k největším hvězdám nekonečného seriálu Ulice. Její těhotenství a porod bude mít vliv na dějovou linku.

Diváci televize Nova znají Anetu Krejčíkovou jako hvězdu nekonečného seriálu Ulice. Aneta zde hraje Gábinu Pumrovou.

Scénáristé si pro Krejčíkovou nachystali hodně náročný zlom v její roli. Gábina Pumrová totiž v Ulici potratila. Aneta přiznávala, že s opravdovým miminkem pod srdcem byl takový vývoj v Ulici pro ni psychicky hodně náročný.

Porod miminka bude mít vliv na postavu Gábiny Pumrové. Její postava bude mít v seriálu mnohem menší prostor.

„Herečka o svém těhotenství zpravila tvůrce seriálu Ulice velmi brzy, a proto mohl být příběh její postavy vystavěn s dostatečným předstihem tak, aby zohlednil Anetino těhotenství i následnou pauzu v natáčení. Děj kolem Gábiny Pumrové je nyní na několik dalších týdnů předtočen a pozdější dění postavu upozadí. O návratu Anety Krejčíkové do děje seriálu Ulice budeme včas informovat. Anetce především gratulujeme k nové životní roli maminky a přejeme jí i děťátku mnoho zdraví a nekonečnou spoustu krásných společných chvil,“ uvedla za televize Nova Kateřina Kotalová.

Mohlo by vás zajímat

Další články