Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Národní modla Marta Kubišová (75): Další problémy kvůli infarktu! Nemůže dýchat a skončila i ve špitále

Zdroj: achiv
+ Další fotografie
Zpěvačka Marta Kubišová (75) nezažívá úplně lehké zdravotní období! V pondělí ji zvali na Václavák na demonstraci proti Andreji Babišovi, musela ale odmítnout kvůli podivným trablům.

„Zdravotně nejsem úplně v pořádku. Poslední dobou jsem byla párkrát na pokraji kolapsu, nemohu dýchat a strašně se potím. Několikrát jsem ani nemohla dojít procházku a dokonce mi už bylo i tak, že jsem se nemohla najíst. V pondělí jsem proto byla i v nemocnici,“ řekla eXtra.cz Marta Kubišová.

Za vše mohou prý léky, které jí doktoři nasadili po infarktu. Ten prodělala před dvěma lety.

„Momentálně je ze mě pokusný králík. Ubraly se jedny prášky a nasadily nové. Zatím je to stejné, nebo spíš ještě horší. Ale musím být trpělivá,“ říká bez jakékoli známky stěžování si.

Stáří bohužel nepřináší skoro nic dobrého, většina lidí řeší zdravotní problémy a nevyhýbají se ani paní Martě. „A to jsem si doteď věk nepřipouštěla. Ale nedá se nic dělat,“ říká smířeně.

Sama pro sebe udělala dobrou věc, když sekla s kouřením. Inhaluje pouze páru s nikotinem z malé nahřáté tabákové e-cigarety od známého výrobce kuřiva. „Jsem s tím strašně spokojená. A doktoři mě chválí! Od té doby mi připadají cigarety nechutné a vůbec mi nechybí. Ale z kouření jsem nikdy problémy neměla. Plíce mám jak miminko. Já kouřila snad nějaké zdravé cigarety,“ dodala se smíchem zpěvačka, která překypuje energií a dobrou náladou i ve chvíli, kdy jí zrovna není nejvíc do zpěvu.

Záměna léků za ty, po kterých dál nebude trpět dušností, je naštěstí otázkou pouhých týdnů, takže paní Marta bude brzy jako rybička.

Zpěvačka nedávno ukončila kariéru, přesto neodmítla kamaráda Petra Větrovského a 30. září zazpívá v pražském Obecním domě na jeho akci Příběh hudby ke stému výročí založení republiky.

Související články

Další články