Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Narodila se jako chlapec a byla mnichem. Nyní je jednou z nejkrásnějších modelek Thajska!

Opravdu působivá proměna!
Zdroj: koláž archiv
+ Další 4 fotografie
Neskutečnou cestu urazila Mimi Tao. Zatímco ještě před několika lety byla mnichem v klášteře, nyní chodí po přehlídkovém mole jako modelka.

Narodila se jako chlapec Phajaranat Nobantao a od dvanácti let pobývala v mnišském klášteře. Dostala se tam ze soukromé školy, kterou si její zadlužení rodiče už nemohli dále dovolit. Změna prostředí ale změnila i její smýšlení a ona už nadále nechtěla skrývat, že se i přes své chlapecké pohlaví cítí více jako dívka.

Společně s dalšími kamarády se tajně líčila a v naději, že jí porostou prsa, dokonce začala užívat hormonální antikoncepci. Po odchodu z kláštera si v osmnácti změnila jméno na Mimi Tao a rozhodla se, že prorazí jako modelka.

Začátky byly krušné a transgenderovou modelku všichni odmítali. Vlastní matka jí hrozila vyděděním, nepřestane-li vystupovat jako žena. Mimi se ale nevzdala. Přesídlila do Singapuru a po pomalém startu je dnes jednou z nejuznávanějších modelek v Thajsku. Zájem o ni je už dokonce i v zahraničí a Mimi tak uvažuje o přesunu do New Yorku.

A kdyby to nevyšlo? I s takovou variantou mladá modelka počítá a ví, že na ni vždy bude čekat staré místo v klášteře mezi mnichy.

Související články

Další články