Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Národem milovaná Hana Zagorová: Před zhroucením se uzavřela do sebe a nebrala telefony

Hana Zagorová
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Kolaps

Zpěvačka Hana Zagorová (75) byla v noci na středu převezena do nemocnice, kvůli přetrvávajícím problémům spojeným s postcovidovým syndromem. Blízcí přátelé Hany podle webu Aha! uvedli, že se zpěvačka v poslední době uzavřela do sebe a přestala jim zvedat telefony. Co se stalo?

Oblíbená zpěvačka Hana Zagorová pořádně vyděsila své fanoušky. V noci na středu musela do zpěvaččcina bytu vtrhnout policie, protože Hana nereagovala na telefony ani na zvonek u dveří. Její manžel Štefan Margita (65) se o ni bál, ale protože byl pracovně na Slovensku, nechal za sebe do domu poslat neteř. Poté, co se všichni dostali do bytu, našli Zagorovou ležet na zemi, naštěstí však byla při vědomí. Musela být ale okamžitě převezena do nemocnice na Karlově náměstí.

Už před tímto incidentem se ale jejím přátelům zdálo, že je s ní něco v nepořádku. Muž, který je blízký její rodině prozradil deníku Aha! následující: Začalo ji zrazovat nejen fyzické zdraví. Mnohem horší byl její psychický stav, kdy se uzavřela před světem a přestala zvedat kamarádům telefony. Bylo čím dál těžší se jí dovolat.”

Zlomilo ji, že nemohla zpívat

Zpěvačku už mnoho let trápí ztráta červených krvinek a když navíc minulý rok prodělala koronavirus, jejímu zdravotnímu stavu to akorát přitížilo. Podle slov jejího blízkého přítele zpěvačku velmi zlomilo, že nemohla kvůli zdravotním komplikacím vystupovat a zpívat před fanoušky. „Zkoušela různá dechová cvičení, ale jak dlouho nezpívala, tak to zkrátka nešlo,” nechal se slyšet.

Štefan Margita byl z celé událostio velmi otřesený. Dokonce zrušil své koncerty na Slovensku a okamžitě přiletěl soukromým letadlem, jen aby mohl být své milované na blízku. Prozradil, že „Hanička Písnička” dostane novou krev a další týden ji snad pustí domů.

Související články

Další články