Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Národ zdegenerovaný Výměnou manželek volí prezidenta České republiky

Česko hledá prezidenta. Vyberou voliči dobře?
Zdroj: reprofoto ČT, reprofoto FTV Prima, profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
GLOSA: Češi jdou k volbám a rozhodují se, zda na Hradě ponechají současného prezidenta Miloše Zemana (73), nebo do prezidentského křesla pošlou vědce Jiřího Drahoše (68). Část veřejnosti si plete prezidentskou volbu s Výměnou manželek. Co to o takových voličích vypovídá? Že nemají inteligenci, ale mají volební právo.

„Čtvrteční debata na České televizi mezi Drahošem a Zemanem byla nudná a nebyla to žádná show, jako na Primě.“

To je jeden z mnoha názorů, které můžeme sledovat v diskuzích na internetu pod zpravodajskými články, které hodnotí debatu pod taktovou moderátorky Světlany Witowské.

Mnozí lidé tvrdí, že debata na Primě pod (ne)vedením Karla Voříška byla lepší, měla šťávu, byla pikantnější a byla to prostě pořádná show.

Na České televizi to prý byla usedlá debata, řešila se nudná témata, nebyly tam emoce a celé to bylo takové zdlouhavé…

Lidi, proboha, proberte se. Volba prezidenta není žádná reality show ani vystoupení Luďka Soboty (74).

Prezident je ústavní činitel a není to žádný komik, který má za úkol vás bavit prostřednictvím televizní obrazovky, zatímco chroupáte popcorn.

Češi milují Výměnu manželek, Prostřeno, Pohlreicha a Farmáře. Je to show a je to prča. Ale pochopte, že Zeman není žádný Framář, který hledá ženu a Drahoš není žádná Vyměněná manželka.

Pokud se chcete u předvolební debaty řehtat a popadat za břicho, tak jste nepochopili vůbec nic. Ale faktem je, že i vy máte volební právo…

Související články

Další články