Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Národ se zahalil do černé: Zemřela babizna Konopníková z trilogie Slunce, seno!

Zdroj: csfd

V jižních Čechách se prakticky zastavil čas a národ filmových fajnšmekrů zapaluje doma svíce a poklekává v modlitbách za Marii Pilátovou (†93), představitelku jedné z babizen v trilogii Slunce, seno... režiséra Zdeňka Trošky, kterému hrála Pilátová v posledních třech filmech, na které se ještě dalo koukat bez ovladače po ruce.

Pilátová se dožila věku, který si snad postavy Troškových filmů ani nezaslouží, ale přejme jí to, byla to dobrá a statečná žena a na neherečku ve filmech největšího českého režiséra činoherně obstála, co by za to dala třeba Lucie Bílá (48).

Informaci exkluzivně pro TV Nova, koproducenta další národní trilogie Babovřesky, potvrdil sám Troška: "Byla do poslední chvíle velice živá, ještě minulý týden v Hošticích kácela sekerou šeříky," řekl TN.cz smutný Troška, kterému postavy z Hoštic odcházejí rychleji než Harapes z akce, kde je Květa Fialová

Není třeba smutnit, podle velmi dobře informovaného zdroje z okolí zlaté kapličky odcházejí dvorní herci z obou trilogií rovnou do hereckého nebe za Karlem Högerem, Josefem Kemrem a dalšími méně talentovanými kolegy.

Čest jejich památce (myšleno památce postav Troškových trilogií, jakož těm ostatním taky čest, ale ne takovou jako těm od Trošky)!

Související články

Další články