Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Náročné psychotesty před vstupem na ostrov Survivoru? Stačil jeden telefonát, přiznal Drahokoupil!

Iva Pazderková a Vojta Drahokoupil.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
survivor

Dle tvůrců reality show Survivor museli soutěžící projít nejen náročnými fyzickými testy, ale také psychickými. Nyní se ukazuje, že s psychikou má zřejmě problémy více soutěžících, než se zdálo, jak se tak mohli do soutěže vůbec dostat? Redakce eXtra.cz získala informace, že konkrétní psychické testy zase tak náročné nebyly, naopak stačil pouhý telefonát, což potvrdil v rozhovoru pro Evropu 2 i Vojta Drahokoupil (26), který ze soutěže odstoupil kvůli panickým atakám, z pohledu psycholožky byl ovšem v pořádku.

Odstoupení Vojty Drahokoupila z reality show Survivor kvůli psychickým problémům vyvolalo velký rozruch. Na ostrově se mu vrátily panické ataky, o kterých se rozhodl otevřeně promluvit. "Panická ataka je hrozná. Lidé třeba vůbec neviděli, že jsem tam ležel na zemi a svíjel se v křečích," řekl pro eXtra.cz se slovy, že v televizi nebyla ani čtvrtina toho, co se na ostrově odehrálo.

Náročné psychické testy? Stačil pouze telefonát!

Tvůrci Survivoru se netají informací, že je soutěž pouze pro psychicky stabilní jedince, kteří musí projít odbornými testy. Tyhle testy ale dle exkluzivních informací redakce eXtra.cz zase tak odborné a náročné nejsou, provádí se totiž online, soutěžící se tak s psycholožkou nikdy nesetkali. Pro Evropu 2 to potvrdil i Vojta Drahokoupil. "Psychotesty probíhaly online formou, a to sice písemnou v podobě otázek, a on-line callem s psycholožkou ze Slovenska."

Drahokoupil o svém stavu s psycholožkou konzultoval, ta mu odjezd odkývala. "Chtěl jsem hlavně zabránit situaci vracení se stavů, které jsem zažíval před dvěma roky. Paní doktorka mi odjezd odsouhlasila z důvodu stability mého psychického stavu," svěřil se zpěvák.

Psychicky labilní Pazderková i náladová Jánová

V nejnovějších dílech Survivoru se ukazuje, že Vojta nebyl jediným účastníkem, který bojoval s psychikou. Panické ataky přiznala i Iva Pazderková, která s nimi dle slov zatím úspěšně bojuje. Spolusoutěžící i diváci ale často komentují, že to nemá v hlavě úplně srovnané. Nikol Čechová a Chili se dokonce shodly, že je tak trošku "psychicky labilní". Tomáš Zástěra pak Ivu nazval devítiocasou kočkou: "Iva je jako devítiocasá kočka, co ocas, to jedna osobnost."

Ve třetí epizodě se ukázalo, že má mít velmi časté výkyvy nálad i herečka Bára Jánová. "Bojím se lidí, kteří mají střídavé nálady a nikdy nevíš, kdy přijde dobrá nebo ta špatná," řekl směrem k Jánové Zástěra, s jehož názorem se shodly opět Chili, Nikola Čechová i Veronika Havlik. "Není to ten člověk, kterým jsem si myslela, že je. Velmi jsem se v ní zklamala a držím si odstup."

Samotná Bára Jánová byla z těchto tvrzení velmi překvapená, stejně jako diváci, kteří bohužel neměli možnost vidět, co se na ostrově dělo a proč mají soutěžící takové názory.

Psychické problémy trápily i Nikolu Čechovou, která kvůli úzkostem musela vyhledat i odborníka. Na svém Instagramu také přiznala, že zažívala chvíle, kdy chtěla se vším skončit.

Více o reality show Survivor Česko 2022 ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy