Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Narkomanka Katka z dokumentu Třeštíkové: Můj konec s drogou? Nedám si i 3 dny

Zdroj:
+ Dalších 24 fotografií
narkomanka
Život nejznámější narkomanky Česka je jako na houpačce. Dobré životní období střídá špatné a tak už tomu v jejím životě je několik let. Hrdinka z dokumentu Heleny Třeštíkové (70) redakci eXtra.cz poskytla rozhovor o tom, že by ráda skoncovala se svou závislostí, ale cesta k tomu být "čistá" má zásadní háček...

Když Katka mluvila s redaktorem eXtra.cz v úvodu roku, byla rozhodnutá se svým démonem, který jí zničil život, skoncovat. „Šla bych na detox. Hrozně ráda bych skoncovala se svou závislostí,“ byla slova Katky Bradáčové, která v tu dobu byla po rozchodu s přítelem Jirkou, s nímž se toulala životem tři roky.

Jenže pak Katka otočila. Našla si nového přítele. Opustila ubytování – kanál na pražské Invalidovně – a našla si nové útočiště za Prahou. „Mám nového přítele, říkám mu Ivo. Zatím skoncovat s drogou nechci. Je mi teď dobře. Myslím, že se ze závislosti dokážu dostat sama. Jsou i dva, tři dny, kdy si drogu nedám. Skončím s tím postupně, ale i když s tím seknu, občas si pervitin určitě dám,“ řekla eXtra.cz Katka, která si pochvalovala život s novým mužem. „Je mi s ním dobře. Už třeba to, že jsem s ním za Prahou. Do kanálu už se nikdy nevrátím,“ pokračovala hrdinka ze slavného dokumentu Heleny Třeštíkové.

„Jak žije můj bývalý přítel? Nevím. S Jirkou se nestýkám, myslím, že rozchod zvládl dobře a mně nechybí,“ řekla ke svému rozchodu Katka s tím, že do Prahy jezdí často. „Jezdím do Prahy hlavně pro drogu,“ dodala Katka, která možná sní o konci své letité závislosti, sama se pro ni ale ve skutečnosti plně nerozhodla.

Související články

Další články