Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Narkomanka Katka o nákaze: Chráním se rouškou, ale koronaviru se bojím, říká

Zdroj: archiv eXtra
+ Dalších 14 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Snad každý v Česku zná příběh narkomanky Katky Bradáčové (42). Ženy, která v mládí zkusila tvrdou drogu a ze spárů démona závislosti se jí nepodařilo dostat. Teď jí ale svitla naděje. Katka poskytla redaktorovi eXtra exkluzivní rozhovor, v něm přiblížila svůj současný život. Našla životní lásku, vrátila se k užívání náhražky heroinu subotexu a vydělává si na život sběrem...

Když by se dal současný život Katky popsat, každému vyjde, že se má podstatně lépe, než tomu bylo v minulosti. Ostatně sama o tom vypráví v rozhovoru pro eXtra, kde se rozpovídala i o své současné lásce – partnerovi Ivovi.

Se změnou přítele v loňském lednu přišly i změny v jejím životě. „Tři roky s Jirkou byly tím, kdy mi on bral, s Ivem, mým přítelem, se kterým jsem už přes rok, spíše dostávám,“ říká Katka, která zároveň popsala obavy z nákazy koronavirem. Tedy viru, který děsí celý svět… „Mám z toho strach jako každý člověk,“ netají se hrdinka z dokumentu Heleny Třeštíkové. Moc dobře totiž ví, že onemocnění COVID-19 by pro ni mohlo být fatální. Katka totiž roky řeší svůj problém s imunitou.

Chrání se před smrtícím virem

V době, kdy vláda vyhlásila stav nouze, Katka nic nepodcenila. Naopak věci začala řešit okamžitě – chrání se rouškou a pravidelně si desinfikuje ruce. „Musím se chránit. Celou dobu jsme já, přítel i pes Sargon v izolaci, tedy pokud nejdeme pracovat nebo pro jídlo,“ popsala Katka, s tím, že situaci, která zasáhla mimo Česko všechny země Evropské unie, nebere na lehkou váhu.

I přes nepříznivou dobu je zamilovaná, a to čím dál více. A láska se jí vepsala i do tváře – Katka vypadá mnohem lépe, než v době, kdy žila v kanálu na pražské Invalidovně. „Myslím, že Ivo je můj životní partner. Zamilovávám se víc a víc. Na Invalidovnu už nejezdím,“ vyzdvihla city ke svému partnerovi, se kterým se teď toulá životem.

Katka promluvila o více věcech. Nejen o tom, jestli je v kontaktu s režisérkou Helenou Třeštíkovou poté, co redakce eXtra.cz umožnila oběma ženám setkání. Také o tom, jaké rady by dala člověku, který skončí na ulici, aby přežil. Řekla nám, jaké jídlo nejraději vaří svému partnerovi a řadu dalších osobních věcí…

O Katčině aktuálním životě se dozvíte více ve VELKÉM ROZHOVORU, který jsme natočili. Sledujte v sobotu portál eXtra.cz. V galerii najdete, jak Katka teď vypadá a jak si při rozhovoru užívala chvíle se svým psem Sargonem.

Související články

Další články