Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Narkomanka Katka modelkou na Karlově mostě: Od drog si odskočila před objektiv

+ Dalších 13 fotografií
Je to rok a půl, kdy redakce eXtra vyhověla přání nejznámější narkomanky v Česku Katky Bradáčové (43). Tehdy si stoupla před objektiv profesionála jako modelka. Vznikly krásné snímky v zimním prostředí zachycující život ženy, která roky svádí boj se závislostí. Katka nás požádala, zda bychom mohli focení zopakovat. Vyhověli jsme jí...

Přesně 17. května skončil nouzový stav kvůli koronavirové epidemii. A protože Katka svádí dobrovolně boj se svou závislostí, kdy se snaží abstinovat, do temných dnů jsme se rozhodli vnést jí trochu světla.

"Snažím se už několik týdnů abstinovat. Nejde to lehce. Někdy z toho mám bolesti, ale nevzdávám se. Abych byla upřímná, když je to nesnesitelné, tak si pomůžu subotexem (náhražka syntetických látek - pozn. red.), ale věřím, že letos se mi to povede. Jestli byste mi v něčem mohli pomoct, tak kdybychom mohli zase nafotit nějaké hezké fotky. Posledně se mi focení líbilo a udělalo by mi to radost a věřím, že i lidem, kteří mi fandí. Pořád mě někdo zastavuje a často se mě ptají, jestli se bude zase něco fotit," požádala eXtra.cz Katka Bradáčová Souhlasili jsme...

Pražský fotograf opět v akci

Požádali jsme uznávaného fotografa Jiřího Píšu, který je známý pod přezdívkou Pražský fotograf, a nafotili jsme s Katkou na historickém Karlově mostě a jeho okolí řadu snímků. Koncipovali jsme je do současné a jarní atmosféry. Ale pokusili jsme se nafotit opak chudoby, kdy Katka dává peníze harmonikáři a další velmi zajímavé momenty.

Z focení jsme zároveň udělali krátké video. Celou sérii snímků vám ukážeme v pondělí na portálu eXtra.cz, na video a krátký rozhovor s Katkou se můžete podívat, kde se Katka svěřila, že z druhého profesionálního focení byla velmi nadšená.

V galerii najdete snímky z prvního focení, kdy se Katka postavila před objektiv profesionálního fotografa.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy