Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Narkoman se shnilýma zubama! Monika Štiková se drsně obula do Ifka

Zdroj: archiv FTV Prima
+ Dalších 14 fotografií
Válka Štikových
Čekal snad někdo jinou reakci? Když nedávno Monika Štiková (45) nevybíravě zaútočila na svoje dcery Ornellu Koktovou (25) a Charlotte Štikovou (25), mladší z nich si pustila pusu na špacír a obvinila matinku z toho, že chtěla jejího kluka Ifka (29) dostat do postele. I on sám to potvrdil. Moniku z toho ale málem trefil šlak a o zeťáčkovi nyní mluví hodně nevybíravě!

V Extra Focusu tvrdila tolik šokujících věcí, že se snad nic jiného nedalo čekat, než že se někdo ozve. A stalo se. Na Moniku Štikovou (46) se dopálila nejen Charlotte, ale i její boyfriend Ifko. A svorně tvrdili, že se prý starší milovnice mladých chlapců Slovákovi snažila dostat do boxerek.

„Když byl jednou Ifko doma sám, přišla za ním a šla si mu lehnout do postele. Ptala se ho, jestli by s ní nebyl, že ho chce. Při natáčení Štik si ho taky vzala stranou a povídala mu, že by se na mě měl vykašlat: ‚Stejně si myslím, že my dva k sobě patříme,‘ tvrdila mu. Schválně před ním opakovaně chodila i nahatá jen v průhledné košilce. Fakt strašný,“ prozradila eXtra.cz Charlotte

Balila kluka své dcery?

Ifko přitakal. „Charlottka byla s mámou na nějaké oslavě, na které zůstala déle. Monika dorazila domů nad ránem trošku opilá a chtěla po mně sex. Říkala mi hlouposti, jako že si chce užít, tak jsem ji poslal pryč. Když pak zjistila, že u mě nemá šanci, tak se změnila a začala na mě útočit,“ tvrdil mladík

To si ale kontroverzní matka rodu nenechala pranic líbit. „Že jsem dávaná dohromady s kostrou, bývalým feťákem, bezďákem a těžkým alkoholikem se shnilýma zubama… Gratuluju, český bulváre,“ napsala na Instagram.

Informace tak nijak nevyvrátila, jen Ifka pošpinila.

Silné kafe

„Co na to říct. Už se mi párkrát snažila ublížit, moje jediná emoce vůči ní ale je ta, že se jí jen směju. Je to blázen Nepodařilo se jí mě ještě nikdy rozhodit. Vtipné je, že ještě nedávno, když někdo narážel na moje zuby, které mám zničené po chemoterapiích, mě bránila. A teď se to snaží použít proti mně,“ říká nyní Ifko. Pokud opravdu Monika zneužila informace, které má o jeho rakovině, byla by to opravdu hodně silná káva.

Kluk Charlotte odmítá, že měl někdy s alkoholismem nebo drogami problémy. „Kdybych byl závislý, z práce, kterou teď dělám, by mě dávno vyhodili. Monika ale chytala hysterák i ve chvíli, kdy si člověk dal jedno pivo. Prostě ji neřeším. U mě to má marné,“ dodal.

Co dalšího se od Moniky, která každým svým slovem dokáže své blízké laskavě pohladit po duši, v nejbližší době dozvíme?

Související články

Další články