Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Náraz asteroidu zničí naši civilizaci! Už v září!, tvrdí velká skupina lidí. Proč si to myslí?

Náraz asteroidu zničí naši civilizaci! Už v září!, tvrdí velká skupina lidí. Proč si to myslí?
Zdroj: archiv
Mnoho lidí z těch, kteří se zabývají předpovědí budoucnosti lidstva, si je jisto tím, že mezi 22. a 28. zářím tohoto roku dojde ke strašlivé katastrofě, která zasadí smrtelnou ránu současné civilizaci. Většina z nich si je pak jista tím, že do nás v tomto rozmezí narazí asteroid.

Příznivci konspiračních teorií se v této záležitosti až překvapivě shodují. V ostatních aspektech předpovědí ale najdete výrazné rozdíly, přičemž věřící část z nich si například myslí, že poté nastane Biblí předpovězených 7 let trýznění

Zpráva vyvolala tak veliké pozdvižení, že se k ní dokonce vyjádřili i experti z NASA, kteří upozorňují na to, že většina asteroidů stejně shoří v atmosféře a na Zemi vlastně ani nedopadnou.

"NASA neví o žádném asteroidu či kometě, které by v současnosti měly kolizní kurz se Zemí, takže pravděpodobnost srážky je poměrně malá. Domníváme se, že žádný větší objekt do Země nenarazí v několika následujících stovkách let," řekl mluvčí americké vládní agentury zodpovědné za kosmický program.

Ani to však neodradilo milovníky konspiračních teorií Ti berou náraz asteroidu jako v podstatě hotovou věc a už spíše přemýšlejí nad tím, co nastane po nárazu.

Někteří z nich si myslí, že nastoupí ilumináty řízený světový pořádek, a obviňují politiky z toho, že o srážce vědí a záměrně ji přede všemi tají

Nejčastěji zmiňovaným datem je na internetu 24. září 2015.

Svou letošní dovolenou proto určitě příliš neodkládejte.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy