Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Napsala dopis na rozloučenou skutečně Iveta, nebo jde o podvrh? Máme svědectví grafoložky!

Zdroj: profimedia.cz

Po uveřejnění článku o dopisu na rozloučenou Ivety Bartošová (†48), který byl adresován jejímu synovi Arturovi, nás do redakce kontaktovala grafoložka Dana, která nad jeho autorstvím vznesla další vlnu pochybností.

"Porovnala jsem dopis Arturovi a text na obraze od Ivety a mám vážné pochybnosti, že jej napsala ona," zněla její úvaha.

"Přivedlo mě k tomu vícero důvodů," upřesnila grafoložka a dodala: "Malíř, který namaluje obraz na plátno, ho nezničí jakýmkoli nápisem a srdíčkem, navíc kostrbatým písmem."

Obraz se symbolem uzavírajícího se kruhu života a současně v podobě kolejí, červený výron při dokončení kruhu prý není třeba komentovat. Symbolů v něm nalezneme dost beze slov.

Budeme-li si všímat jednotlivých písmen, zejména E a Y, napadne nás, že jsou přinejmenším zvláštní. Na obou předmětech jsou zarážející i data, neboť dvojka je jiná, i datum na dopise Arturovi je odlišné od textu.

Pokud by se prokázalo, že cokoliv z odkazů bylo upravováno dodatečně, lze se jen dohadovat, co všechno by to mohlo znamenat...

Související články

Další články