Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Napsal dopis na rozloučenou? 3 možné důvody, proč DJ Avicii (†28) náhle zemřel!

Celý svět se ptá, proč Avicii zemřel.
+ Další 4 fotografie
V pátek hudební svět zasáhla smutná zpráva. Zbožňovaný DJ Avicii (†28) náhle zemřel. Bezvládné tělo mladého Švéda, jehož hity bavily celý svět, našli v ománském Maskatu. Stále zůstává nejasné, proč nás opustil. Nejčastěji se mluví o vážném onemocnění, ale možností je více.

V pouhých osmadvaceti letech už za sebou měl zářnou kariéru, která ale zdaleka nebyla u konce. Miláček hudebních festivalů Avicii (†28) se sice před dvěma lety ze scény stáhl, návrat však nevyloučil.

Jenže v pátek švédský dýdžej zemřel a vyhasl tak obrovský talent, jemuž se na hudebním poli málokdo vyrovnal.

Všichni si kladou otázku, proč Aviciiho smrt přišla tak náhle. Nejčastěji se skloňuje zánět slinivky břišní, kterému měl podle mnohých spekulací podlehnout. Zároveň vyplavalo na povrch, že byl dýdžej introvertem, který i kvůli stresu ve velkém holdoval alkoholu. To se mu mělo stát osudným.

Vyloučit však v této chvili nelze ani dva jiné scénáře. Avicii se mohl ocitnout v obtížné životní situaci, jíž už nedokázal dál čelit. Do určité míry je proto pravděpodobná i varianta, že si sáhl na život sám. O dopise na rozloučenou ale zatím žádné informace nejsou.

Někteří fanoušci dokonce vyrukovali s obavou, že smrt jejich oblíbence mohl zavinit někdo druhý. To už jsme ale na úrovni čirých domněnek, jimž nemůžeme přikládat velkou váhu, možné to však je.

Snad se brzy dozvíme úplnou pravdu.

Mohlo by vás zajímat

Další články