Tento případ opět dokazuje, že lidský hyenismus absolutně nezná hranic. Dvacetiletá modelka přicestovala z Británie do Milána 10. července, aby zde nafotila fotky. Stihla se ještě ubytovat, jenomže zanedlouho poté byla přepadena dvěma muži.

V současné době byl ve spojitosti s útokem zadržen italskou policií třicetiletý Polák Lukasz Herba, který již nějakou dobu žije v Británii. Italská policie sdělila, že dívka byla zdrogovaná, svázaná a naložená v cestovní tašce. Muži ji odvezli do odlehlého domu.

"Oběť byla omámená ketaminem a následně 4 hodiny zavřená v kufru auta a svázaná v cestovní tašce. Představte si, co by se mohlo stát, kdyby například trpěla astmatem,“ sdělil podle BBC italský žalobce Paolo Storar.

Modelka musela zažívat opravdová muka. Byla držena v poutech v dřevěné komodě celých šest dní. Únosce se následně snažil modelku prodat v internetové aukci, kde se objevil její popis i vyvolávací cena. Dívka nebyla jedinou ženou, kterou se takto snažil prodat. Podle informací mělo být žen více.

Sama dívka vypověděla, že ji únosce pustí, jelikož si celá skupina neuvědomila, že má dítě a oni s matkami neobchodují. Polský únosce byla nakonec zatčen, když doprovázel modelku na britský konzulát v Miláně.