Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Naprosto vyčerpaná, ale šťastná: Lucie Šafářová pro eXtra.cz o životě s předčasně vyspělou dcerou Leontýnkou

Naprosto vyčerpaná, ale šťastná: Lucie Šafářová pro eXtra.cz o životě s předčasně vyspělou dcerou Leontýnkou
Zdroj:
+ Dalších 5 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Už je to sedm měsíců, co bývalá tenistka Lucie Šafářová (33) přivedla na svět krásnou holčičku Leontýnku. Ze sociálních sítí je jasné, že se s tatínkem Tomášem Plekancem (37) láskou úplně rozplývají. Jak své pocity z mateřství Lucie popsala naší redakci?

Únava a málo spánku

Lucie Šafářová (33) si užívá dcerky plnými doušky, od základu se jí změnil život. Jako by také pod tíhou citů k Tomáši Plekancovi (37) a ke společnému plodu lásky zkrásněla.

Co Lucii za posledních sedm měsíců nejvíc překvapilo? „Asi jak velkou lásku člověk cítí k dítěti. Čekala jsem, že to bude krásný, a těšila se moc na malou, ale předčilo to moje všechna očekávání. Také mě fascinuje, kolik toho člověk zvládne v únavě, když je málo spánku, a jak rychle se tělo vrátí do normálu,“ prozradila eXtra.cz.

Předčasně vyspělá

Zeptali jsme se také na to, jestli už se její a Tomášovo škvrně nějak výrazněji projevuje, co by naznačovalo, co by mohlo být v budoucnu jeho zálibou.

„Leontýnka je velmi akční dítě a na svůj věk je dopředu fyzicky. Uvidíme časem, co ji bude bavit a jak jí co půjde. Jsme ale akční sportovní rodina, tak snad bude sportovat s námi. Kdo ví. Hlavní ale je a bude, že je zdravá,“ dodala bývalá tenisová superhvězda.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy